Rekreační Středisko Staré Město pod Sněžníkem Nová Seninka
 
ADRESA Rekreační Středisko Nová Seninka
Nová Seninka 105
Staré Město pod Sněžníkem 78832
Česká Republika
Pension-Stare-Mesto-Seninka@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 5 m/s
Rekreační Středisko Nová Seninka ubytování Staré Město pod Sněžníkem Aktuální počasí částečně oblačno
Rekreační Středisko Staré Město pod Sněžníkem Nová Seninka - K hotelu přísluší parkovištěRekreační Středisko Staré Město pod Sněžníkem Nová Seninka - disponuje restauracíRekreační Středisko Staré Město pod Sněžníkem Nová Seninka - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenRekreační Středisko Staré Město pod Sněžníkem Nová Seninka -  je k dispozici letní terasaRekreační Středisko Staré Město pod Sněžníkem Nová Seninka - disponuje kavárnouRekreační Středisko Staré Město pod Sněžníkem Nová Seninka - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardRekreační Středisko Staré Město pod Sněžníkem Nová Seninka - přijímá kreditní karty VISARekreační Středisko Staré Město pod Sněžníkem Nová Seninka - přijímá kreditní karty American ExpressRekreační Středisko Staré Město pod Sněžníkem Nová Seninka - Televize umožňuje příjem satelitních programůRekreační Středisko Staré Město pod Sněžníkem Nová Seninka - Pokoje jsou vybaveny televizoremRekreační Středisko Staré Město pod Sněžníkem Nová Seninka - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouRekreační Středisko Staré Město pod Sněžníkem Nová Seninka - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Nevyhovuje Vám toto rekreační středisko? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:

Rekreační Středisko Nová Seninka / Staré Město pod Sněžníkem

Penzion Nová Seninka se nachází v malebném prostředí pod Kralickým Sněžníkem nedaleko Kladského sedla ve výšce 630 m.n.m.

Kapacity penzionu Nová Seninka jsou standartně zařízeny a samozřejmostí je naprostá čistota a profesionalita. Jedno z nejčistších míst v naší republice dělá z ubytování skvělé místo pro dovolenou nebo relaxační pobyt.

Ubytování:
Nabízíme Vám 56 lůžek v 2-6 lůžkových, standartně vybavených pokojích. Na každém patře jsou cca 4 pokoje, WC a sociální zařízení. Jedná se o ubytování rodinného typu, nacházející se v malebném horském prostředí s čistou přírodou.

Gastronomie:
Penzion Nová Seninka ve starém městě disponuje příjemnou a útulnou restaurací, která hostům nabídne klasickou českou kuchyni, ale i místní specialitky.

Restaruaci a klubovnu v penzionu Nová Seninka lze využít jako prostor k přednáškám.

V letních měsících mají hosté k dispozici letní zahrádku, kde se griluje.

Služby:
Penzion Nová Seninka ve Starém Městě hostům nabízí možnost zapůjčení horských kol, zahrát si stolní tenís, v letních měsících opékat a grilovat, samozřejmostí je malý bar s krbem.

Penzion Nová Seninka nabízí možnost ubytování i pro školy v přírodě. Čisté a klidné prostředí Jeseníků, jídelna a klubovna k dispozici, stravování 5x denně, pitný režim, louka (malý svah) k dispozici, ohniště, zapůjčení horských kol, možnost zajištění dopravy, pedagogický doprovod zdarma.

Majitelé psů, kteří přijedou za relaxací do penzionu Nová Seninka ve Starém Městě, na dovolenou nebo na lyže mají mnoho nestandardních služeb od zajištění pelíšku, misky, deky, atd. až po hlídání miláčka, pokud se rouzhdnou navštívit pamětihodnosti v okolí.